phone  (044) 331-02-04     mts  (050) 150-73-70     kyivstar  (097) 830-06-61

Шумоізоляція автомобіля

Ціна

Шумоізоляція двох дверей от 300грн
Ланос - 400грн; Джипи - 500грн
Часткова шумоізоляція авто
(двері, дах, дно, арки)
от 2500грн
Ланос - 2500грн; Джипи - от 3000грн
Повна шумоізоляція ЕКОНОМ
(двері, дах, дно, арки, багажник, підкапотний простір)
Ланос - 3500грн; Джипи - 4500грн
Повна шумоізоляція СТАНДАРТ
(двері, дах, дно, арки, багажник, підкапотний простір)
Використовуються професійні матеріали
Ланос - от 5500грн; Джипи - от 6000грн
Повна шумоізоляція ПРЕМІУМ
(всі потрібні частини автомобіля)
Використовуються найякісніші матеріали
Ланос - от 9000грн; Джипи - от 11000грн

Описання

Шумоізоляція. Є одним з важливих параметрів комфорту гарного автомобіля. Що б не говорили, про шумоізоляцію виробники автомобілів, все одно на ній економлять, залишаючи цю проблемму для вирішення кінцевому споживачеві, навіть в автомобілях преміум класу. І щоб домогтися бажаного комфорту потрібно спочатку визначити, що саме заважає насолоджуватися їздою.

Що ж реально нам заважає?

- Внутрішні джерела шуму (галасливість приводів, коробки передач, зчеплення, двигуна, деталей кузова і салону)

- Зовнішні джерела шуму (шум вулиці, шум потоку повітря, шум від коліс)

- Тепловтрати (теплове випромінювання і теплопередачі)

- Неякісне звучання акустичних систем

Однак це зовсім не означає, що потрібно забути про повноцінність комфорту!

Ми дуже добре розуміємо Ваше бажання вирішити ці питання і пропонуємо Вам готові рішення, здатні створити найбільш комфортне відчуття при управлінні автомобілем.

Отже, наші рішення:

Усунення внутрішніх джерел шуму за допомогою віброізоляції. Віброізоляція автомобіля - це комплекс заходів, спрямований на зменшення низькочастотного шуму в салоні. У відмінності від шумів високої частоти, які передаються через повітряне середовище, «низькі» шуми з'являються за рахунок вібрацій на різних елементах кузова. Тому віброізоляція автомобіля полягає в обробці поверхонь матеріалами, здатними знизити інтенсивність вібрацій, а значить і зменшити низькочастотний гул. Це перший етап у глобальному процесі боротьби з шумом. Віброізоляційні матеріали обов'язково наклеюються безпосередньо на поверхню і, тільки потім, на них монтуються шумоізоляційні матеріали, що захищають від інших шумів, що передаються в повітряному середовищі.

Наступним етапом являється шумоізоляція автомобіля, матеріалами призначеними для затримки і ослаблення звукових хвиль, що передаються в повітряному середовищі для зменшення середніх високочастотних шумів.

При комплексному підході, теплоізоляція автомобіля здійснюється після робіт, спрямованих на зниження шуму в салоні. Теплоізоляційні матеріали наклеюються третім шаром на вібро- і шумоізоляцію, створюючи заслін на шляху тепла до металевих елементів кузова автомобіля.

За допомогою правильної шумоізоляції автомобіля Ви так само покращите звучання акустичної системи в автомобілі.

З підбором матеріалу в наш час не виникає труднощів, головне підібрати дійсно брендову шумоізоляцію і довірити свій автомобіль фахівцям, які зможуть якісно виконати роботу.